تصویری بدیل از جهان پیرامون

Search
Close this search box.

درباره ما

موسسه مردم نهاد نگاه مدیا با بیش از یک دهه تجربه کنشگری در عرصه بین‌الملل و رسانه، فعالیت جدید خود را تحت عنوان “اسکرین‌شات” آغاز نموده است. این گروه متشکل از کنشگران  و علاقه‌مندان به مسائل فرهنگی، سیاسی و اجتماعی بین‌المللی است و شعار خود را “ارائه تصویری بدیل از جهان پیرامون” قرار داده است. اساس این حرکت تلاش برای ارائه روایتی بدیل در مقایسه با جریان اصلی رسانه‌ای داخل کشور، با استفاده از بستر رسانه و با هدف آگاهی‌بخشی و جریان‌سازی مردمی است.

بدیهی است حفظ استقلال موجود نیازمند حمایت همه خیرین خرد و کلان از حرکت‌های خودجوش این چنین است. در صورت تمایل برای حمایت از ما می توانید از اینجا اقدام فرمایید.

به دنبال یادگیری باشید

ماهیت نافذ و سریع فضای مجازی به همراه مطالب درسی در یک بستر مجازی، ارزش فوق‌العاده‌ای به محتوای آموزشی می‌بخشد. بر خلاف سیستم آموزشی سنتی با محوریت کلاس، یادگیری در کلاس مجازی یک فرایند عمیق و تاثیرگذار است؛ مطالعات نشان می‌دهند آموزش و یادگیری که بر فناوری متمرکز باشد، بسیار موثرتر و ماندگارتر از آموزش سنتی است.

ما کی هستیم

ما به کار مردمی ایمان داریم.

در روزهای ناامیدی تمام از روایت درست و همه جانبه رسانه‌های اصلی داخلی و خارجی، گروه رسانه‌ای نگاه برای آگاهی بخشی به مخاطب فارسی زبان و بالابردن سطح بینش و دانش مخاطبین به تاسیس رسانه اسکرین شات دست زد. این تلاشها همه آن چیزی است که فکر می کنیم می توانیم انجام دهیم و باور داریم با حمایت مردمی می توانیم توسعه ببخشیم. 

بهترین اساتید دنیا

تلاش مجموعه اسکرین‌شات بر این است تا برترین اساتید رسانه و کارشناسان بین‌المللی را که تدریسی جامع و متفاوت ارائه می‌کنند را در آکادمی اسکرین گردهم آورد.

آموزش آفلاین و دوره‌های آفلاین

دوره‌های آموزشی به صورت فایل های ضبط و اینفوگراف شده در قسمت آفلاین و برخی دوره‌های خاص نیز در مقاطع خاص به صورت آنلاین اطلاع رسانی میشوند.

گواهی رسمی

اعطای گواهی شرکت در دوره برای شرکت کنندگان دوره‌های آنلاین درنظر گرفته میشود.